20February2018

سازمان جوانان کمونیست

×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 756
Saturday, 08 November 2014 00:00

ریحانه، سهیلا جورکش، ستار بهشتی، سهراب اعرابی و ندا آقاسلطان ها، با شما سخن میگویند!

Written by

 

متن خوانده شده در گرامیداشت ریحانه جباری بمناسبت روز تولد او در شهر استکهلم:

میکشید، اسید می پاشید، زندانی و شکنجه میکنید، تا جلوی ما را بگیرید. همه این سرکوب ها و جنایتها را انجام میدهید تا دهان ما را ببندید، تا حقمان را فریاد نزنیم. تا نخواهیم که برابر باشیم، تا آزاد و رها نباشیم. ریحانه جباری یکی از قربانیان و جانباختگان در سی و پنج سال گذشته است. نشانه عزم میلیونها نفر که تلاش کردند که توسط حکومت جانش گرفته نشود. جمهوری اسلامی او را اعدام کرد ولی عزم و اراده این جنبش عظیم انسانی را نمیتواند که اعدام کند. نمیتواند جلوی خواست خیل عظیم مردم در داخل و خارج کشور برای دستیابی به جامعه ای انسانی را بگیرد و پاشنه آشیل جموری اسلامی، همینجاست، مردمی که این حکومت را نمیخواهند و برای تغییر این وضعیت در حال تلاش و کوششند.

شعله پاکروان عزیز! مردم آزادیخواه!

علیرغم زخم زدن این حکومت بر پیکره ما، که روزانه از عزیزان ما قربانی میگیرد، مبارزه ادامه دارد. اینجا جا دارد به نمایندگی از میلیونها دختر و پسر جوان مدرن و رادیکال که  شبانه روز، در حال مبارزه با حکومت اسلامی حاکم در ایران هستند اعلام کنیم که بازنده این نبرد، حکومت، قوانین و فرهنگ منحط و ضدانسانی آن هستند. ما این مبارزه را تا پیروزی و برپایی جامعه، حکومت و قوانین و فرهنگ انسانی، برابر، آزاد، سکولار، مرفه و شاد برای همگان، پیش خواهیم برد.

ما خسته و ناامید نمیشویم و به تلاش دست جمعی خود ادامه میدهیم. ما میلیونها نفر هستیم و حکومت اسلامی تنها و درمانده با اقلیتی از مزدوران خود است. دنیایی از انسانیت پشت ماست و کثافت و جنایت پشت این حکومت. ما جوانان بهمراه اکثریت مردم ایران این کابوس را پایان خواهیم داد. این بیانیه ای است رو به حکومت و سران آن.

روز تولد ریحانه عزیز را بار دیگر تبریک میگوییم.

آینده از آن ماست!

سازمان جوانان کمونیست

14 آبان 1393 – 5 نوامبر 2014

Add comment


Security code
Refresh

connect1