25February2018

سازمان جوانان کمونیست

Wednesday, 11 October 2017 20:21

پیوستن ورزشکاران زن ایران به تیم‌های دیگر کشورها

Written by
ماندانا دهقان قهرمان دوگانه زنان کشور به عنوان اولین لژیونر تاریخ دوچرخه سواری زنان ایران به باشگاه اَلاصَیل (Al Asayl) امارات پیوست.
ماندانا دهقان در رشته دوگانه در رنکینگ ۱۴ جهان قرار دارد، به دلیل حضور در رقابت های سطح بالای پاورمن و کسب نتایج عالی در دنیا مطرح شده است. او سال ۹۴ در رقابت های جایزه بزرگ امارات عنوان قهرمانی را به دست آورد و مورد توجه تیم های آسیایی قرار گرفت.
باشگاه اماراتی که تنها تیم کنتیننتال بانوان در خاورمیانه است، با ارسال ایمیل از او دعوت کرد تا برای تست گیری به امارات برود.
https://t.me/enghelabezananeh
گفتنی است حمید خمسه همسر ماندانا دهقان و مربی او که همراه دهقان به امارات رفته بود، برای عضویت در کادر فنی تیم اماراتی Al Asayl قرارداد همکاری با این باشگاه را امضا کرده است.
ماندانا دهقان متولد ۶۹ از سال ۸۸ دوگانه را آغاز کرده است. از پنج سالگی ژیمناستیک و شنا کار می کرد. زمانی که او به سمت دوچرخه سواری دوگانه آمد به تیم ملی دعوت شد، اما اعلام کرد که می خواهد دوگانه را به صورت حرفه ای ادامه دهد و به اردو نرفت. او در این مدت همواره نفر اول دوگانه بانوان ایران بوده است. دهقان اولین زن ایرانی است که در دوچرخه‎سواری لژیونر شده است.

 

Add comment


Security code
Refresh

connect1