24September2017

سازمان جوانان کمونیست

ویدئو - آرشیو برنامه های پخش مستقیم (180)

نسخه کم حجم این برنامه را کاربران در ایران از لینک زیر میتوانند دانلود کنند: چهارشنبه(22 شهریور 1396 – 13 سپتامبر 2017)ساعت 10شب ایران برابربا 7:30عصر اروپای مرکزی بمدت یکساعت. تماس مستقیم از طریق اینترنت(تلگرام، لاین، وایبر، ایمو): 0046739681438 تماس از اسکایپ با آیدی: javanan.tamas تلفن مستقیم: 0013237397270 نظر کتبی و صوتی(تلگرام و واتس اپ): @sjktamas - و 0046739681438 سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس و دانشگاه در شرایطی فرا میرسد که وضعیت اقتصادی بخش عظیم مردم ایران نسبت به سالهای پیش بدتر شده است. قدرت خرید مردم برای تامین نیازهای اساسی و داشتن زندگی با حداقل استاندارد زندگی کاهش یافته است. جمهوری اسلامی و مشخصا در ادامه دولتهای پیشین، دولت روحانی با ادامه و پیشبرد سیاست خصوصی سازی و اعمال طرحهایی مانند کارورزی و اتخاذ سیاستهای بشدت ضدانسانی موجب فراهم آمدن وضعیتی شده که تورم و گرانی، تحمیل دستمزدهای چندین برابر زیر خط فقر، بیکاری و فقر بیشتری به بخش عظیمی از خانواده ها و شهروندان در کشور تحمیل شود. حتی با نگاهی به آمارهای منتشر شده از طرف خود رسانه های حکومت که بررسی "حداقلی و خوشبینانه" به وضعیت حاضر است میتوان درک کرد که چه تهاجم سراسری و بیرحمانه ای به معیشت مردم در حال انجام است. در مقابل این وضعیت، ما جامعه ای را سراغ داریم که علیرغم بیحقوقی و سرکوب و وضعیت ضدانسانی فعلی اما بشدت فعال، پویا، در حال سازمان یافتن بیشتر و امیدوار به تغییر است. بموازات بخش عظیمی از کودکان بخاطر وضعیت ضعیف اقتصادی خانواده شان نمیتوانند تحصیل کنند و باید روانه بازار کار شوند و بخش زیادی نمیتوانند هزینه های سنگین تحصیل را تامین کنند و از ادامه تحصیل محروم میشوند. کودکانی که خانواده شان از کشور دیگری مانند افغانستان و... به ایران آمده و در حال حاضر جمهوری اسلامی آنان را برسمیت نمیشناسد و برای همین اجازه تحصیل ندارند. همه اینها ابعاد مختلف شرایط دشوار و ضدانسانی تحصیل در ایران است. در برابر این بیحقوقی، جنبش "حق تحصیل رایگان" و اینکه همه کودکان باید از حق تحصیل برخوردار باشند و جای آنها در بازار کار و خیابانها نیست تحت عنوان "کودکی از مهر جا نماند" قرار دارد. * شما بعنوان دانشجو ویا دانش آموز مشکلات تحصیلی تان را چگونه شرح میدهید؟ * سرپرستان خانواده چه مشکلاتی برای تحصیل فرزندانشان دارند؟ * از دیدگاه شما طرح هایی مانند کاج و کارورزی چگونه به دانشجویان و کارگران آسیب میرساند؟ * بنظر شما اقدامات برای مقابله با محروم شدن کودکان از تحصیل چیست؟ * شما فکر میکنید چگونه میتوان در سال تحصیلی جدید به مقابله با سیاست خصوصی سازی و کارورزی و تجاری سازی آموزش و تحصیل رفت؟ لینک پخش مستقیم برنامه در ساعت اعلام شده قابل مشاهده خواهد بود.‬ https://www.youtube.com/watch?v=P5eud... مشخصات شبکه ماهواره ای کانال جدید(نگاه شما): یاه ست، فرکانس: 12594پلاریزاسیون عمودی V سمبل ریت: 27500 ای اف سی: 3/2. ایمیل: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

  

تماس مستقیم از طریق اینترنت(تلگرام، لاین، وایبر، ایمو): 0046739681438 تماس از اسکایپ با آیدی: javanan.tamas تلفن مستقیم: 0013237397270 نظر کتبی و صوتی(تلگرام و واتس اپ): @sjktamas - و 0046739681438 روز سه شنبه 14 شهریور مردم شهر بانه، و نیز کارگران و دانشجویان، بازنشستگان و پرستاران در تجمعات مختلف در تهران و اصفهان و بانه و رشت تظاهرات های بزرگی برپا کردند و علیه جنایت و بیحقوقی و وضعیت معیشتی اعتراض کردند. هزاران نفر از مردم خشمگین بانه در اعتراض به قتل دو کولبر امروز در خیابان های شهر به حرکت درآمدند و با سنگ در مقابل تیراندازی و پرتاب گاز اشک آور اوباش سرکوب حکومت دست به مقابله زدند. طبق گزارشات مختلف حداقل ده نفر از مردم شهر مجروح شده اند و شهر بانه تعطیل شده است. مردم بانه خواهان معرفی و محاکمه عاملین و آمرین قتل کولبران، برکناری فرماندار این شهر که مردم او را بانی فرمان قتل کولبران معرفی میکنند، پاپان دادن به کشتار کولبران، جبران خسارات های وارده به خانواده های آنها هستند. در مریوان و سردشت و برخی دیگر از شهرهای کردستان خبرهایی از تحرک مردم در پشتیبانی از مردم بانه میرسد. در تهران کارگران شرکت واحد که تعداد قابل توجهی از دانشجویان و معلمان آنها را همراهی میکردند با شعار زندانی سیاسی آزاد باید گردد و آزادی شهابی خواسته فوری ما است، دست به تجمع و راهپیمایی زدند، خواهان آزادی فوری رضا شهابی و سایر زندانیان سیاسی شدند و با زندانیان سیاسی رجایی شهر اعلام همبستگی کردند. این تجمع به فراخوان ربابه رضایی همسر رضا شهابی سازمان داده شده بود. در این تظاهرات مردم مانع دستگیری توسط سرکوبگران حکومت شدند و برای لحظاتی خیابان مقابل مجلس را اشغال کردند. در تهران در مقابل دفتر روحانی و سازمان برنامه و بودجه و در اصفهان و رشت بازنشستگان آموزش و پرورش و بازنشستگان ارتش و پرستاران بازنشسته دست به تجمعات اعتراضی زدند، علیه اختلاس شعار دادند و خواهان رسیدگی فوری به خواست های خود شدند. بازنشستگان اعلام کردند تا حق خود نگیریم از پا نمی نشینیم. کارگران پروفیل ساوه نیز امروز دست به اعتصاب و تجمع زدند و خواهان پرداخت فوری حقوق های خود شدند. * پیام حمایتی شما به مردم معترض چیست؟ * پیام اعتراضی شما نسبت به جمهوری اسلامی، مسئولان حکومتی و ارگانهای سرکوب چه میباشد؟ * بنظر شما اقدامات بعدی برای پیشبرد مطالبات و اعتراضات در شهرهای بانه و در تهران چیست؟ * تجربه شما از اعتراضات روز گذشته در شهرهای بانه، تهران، اصفهان، رشت و ساوه چه هست؟ لینک پخش مستقیم برنامه در ساعت اعلام شده قابل مشاهده خواهد بود.‬ ‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬https://www.youtube.com/watch?v=A41HT... مشخصات شبکه ماهواره ای کانال جدید(نگاه شما): یاه ست، فرکانس: 12594پلاریزاسیون عمودی V سمبل ریت: 27500 ای اف سی: 3/2. ایمیل: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. پیامگیر تلگرام @sjktamas

  

نسخه کم حجم این برنامه را کاربران در ایران از لینک زیر میتوانند دانلود کنند: http://tiny.cc/4vvhny چهارشنبه(8 شهریور 1396 – 30 اوت 2017)ساعت 10شب ایران برابربا 7:30عصر اروپای مرکزی بمدت یکساعت. تماس مستقیم از طریق اینترنت(تلگرام، لاین، وایبر، ایمو): 0046739681438 تماس از اسکایپ با آیدی: javanan.tamas تلفن مستقیم: 0013237397270 نظر کتبی و صوتی(تلگرام و واتس اپ): @sjktamas - و 0046739681438 علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، در سخنرانی روز دوشنبه 6 شهریور 1396 گفت که هنوز تا رسیدن به نقطه مطلوب و «تشکیل دولت اسلامی و جامعه اسلامی» فاصله زیادی وجود دارد. رهبر جمهوری اسلامی این سخنان را دو روز پس از آن مطرح کرد که در دیدار با اعضای دولت دوازدهم، «حفظ جهت‌گیری و روحیه دینی در دیپلماسی» را مهم خوانده و تأکید کرده بود :« از «ایستادگی در مقابل استکبار، و مخالفت با نظام سلطه، احساس عزت کنیم». خامنه‌ای پیش از این گفته بود «مسئولان حکومت و دولت، هدف‌شان را راضی کردن قدرت‌های مستکبر قرار ندهند.» سخنان وی در تقابل با آنچه حسن روحانی برای ادامه «تعامل با دنیا» بیان کرده است به شمار می رود. پیش از این، محمد علی جعفری، فرمانده سپاه، در یک سخنرانی در قم «خطر اصلی» برای حکومت را «خطر دیدگاه با مبنای اسلام آمریکایی» معرفی کرده بود. جعفری همچنین گفته بود که ما در مرحله «تشکیل دولت اسلامی» هستیم و «با ریزش‌ها و رویش‌های جدید، با موفقیت از این مرحله عبور خواهیم کرد». * شما فکر میکنید که چرا از دید سران جمهوری اسلامی و مشخصا صحبتهای خامنه ای، ایران یک جامعه دینی و اسلامی نیست و با تشکیل و برقراری یک جامعه اسلامی فاصله زیادی هست؟ * بنظر شما چرا خامنه ای فاصله بسیاری با برقراری یک جامعه اسلامی میبینید؟ * از دیدگاه شما ابعاد مختلف تفاوت و تضاد فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی بخش عظیم جامعه ایران با جمهوری اسلامی و قوانین و فرهنگ این حکومت در چیست؟ * از دید شما جمهوری اسلامی موفق میشود ایران را تبدیل به یک جامعه دینی، مذهبی و اسلامی کند؟ چرا؟ لینک پخش مستقیم برنامه در ساعت اعلام شده قابل مشاهده خواهد بود.‬ ‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬مشخصات شبکه ماهواره ای کانال جدید(نگاه شما): یاه ست، فرکانس: 12594پلاریزاسیون عمودی V سمبل ریت: 27500 ای اف سی: 3/2. ایمیل: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. پیامگیر تلگرام @sjktamas

  

برنامه پخش مستقیم: کمونیسم کارگری و کاپیتالیسم
کانال تلگرام انجمن مارکس برگزار میکند
نسخه کم حجم این برنامه را کاربران از ایران از لینک زیر میتوانند دانلود کنند:
http://tiny.cc/8gjcny
با توجه به اینکه تا بحال بخشی از ادبیات کمونیزم کارگری را بصورت کتبی، صوتی و تصویری در کانال انجمن مارکس قرار داده ایم و شما همراهان گرامی سئوالات و نکات متعددی را برای ما ارسال کرده اید، مناسب دیدیم در این رابطه جلسه پرسش و پاسخی برگزار کنیم تا شما عزیزان بتوانید سئوالات و نکاتتان در رابطه با کمونیزم کارگری و کلا کمونیزم و نیز جهان معاصر با بحرانهایی که نظام سرمایه داری در مقابل جنبش 99درصدی قرار داده، را مطرح کنید و پاسخ خود را از این جلسه دریافت نمایید.

این جلسه چهارشنبه 1 شهریور 1396 برابربا 23 اوت 2017 ساعت 10 شب ایران برابربا 7:30 عصر اروپای مرکزی برگزار میشود و حمید تقوایی لیدر حزب کمونیست کارگری ایران به سئوالات شما پاسخ میدهد. 
شما میتوانید از طریق پیامگیر تلگرام @sjktamas سئوالات و نظرات خود را حداکثر تا چهارشنبه 10:30 شب ایران ارسال کنید.

جلسه بصورت آنلاین علاوه بر تلگرام، از اینستاگرام، یوتیوب و فیسبوک نیز پخش خواهد شد.

به امید مشارکت وسیع شما 
تیم ادمینی کانال تلگرام انجمن مارکس
https://t.me/anjomanmarx

نظراتتان را بصورت کامنت در پایین همین پست و نیز صوتی و کتبی میتوانید از طریق شماره 0046739681438 در واتس اپ، لاین، وایبر و تلگرام هم برای ما بفرستید.
تماس با ادمین در تلگرام: @sjktamas
کانال تلگرام https://t.me/jk_org
اینستاگرام سازمان جوانان کمونیست https://instagram.com/Javanan.Komonist
توئیتر سازمان جوانان کمونیست https://twitter.com/javanankomonist
فیسبوک: https://www.facebook.com/cyo.sjk
کانال یوتیوب: https://www.youtube.com/javanankomonist
صفحه گوگل پلاس: https://goo.gl/sCCXVT
سایت: www.cyoiran.com
ایمیل: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
اسکایپ: javanan.tamas

 

نسخه کم حجم این برنامه را کاربران در ایران از لینک زیر میتوانند دانلود کنند:

چهارشنبه(25مرداد1396 – 16 اوت 2017)ساعت 10شب ایران برابربا 7:30عصر اروپای مرکزی بمدت یکساعت.
تماس مستقیم از طریق اینترنت(تلگرام، لاین، وایبر، ایمو): 0046739681438
تماس از اسکایپ با آیدی: javanan.tamas
تلفن مستقیم: 0013237397270
نظر کتبی و صوتی(تلگرام و واتس اپ): @sjktamas - و 0046739681438
مجلس اسلامی از روز سه‌شنبه ۲۴ مرداد،‌ بررسی صلاحیت وزرای دولت جدید حسن روحانی را آغاز کرد. حسن روحانی هفته گذشته فهرست وزیران پیشنهادی خود را به مجلس معرفی کرد، در کابینه دوازدهم ۹ وزیر در سمت‌های خود ابقا شده‌اند. از آن جمله‌اند وزیران دفاع، خارجه و اطلاعات. 
* شما در رابطه با کابینه جدید که دولت روحانی معرفی کرده چه نظری دارید؟
* از دیدگاه شما دولت روحانی با کابینه ای که انتخاب کرده در عرصه داخلی رو به مسائل اقتصادی،سیاسی، اجتماعی و فرهنگی چه استراتژی را دنبال خواهد کرد؟
* شما فکر میکنید که دولت جدید روحانی در عرصه بین المللی چه استراتژی را دنبال خواهد کرد؟
* شما فکر میکنید با توجه به بحرانهای فراگیر اقتصادی و سیاسی و اجتماعی روبروی جمهوری اسلامی، رویکرد دولت روحانی چه تاثیراتی در اوضاع ایران خواهد گذاشت؟
* آیا دولت روحانی خواهد توانست که بحرانهای فراگیر جمهوری اسلامی را کاهش دهد یا سیاستهای اتخاذ شده موجب فراگیرتر شدن بحرانها و بدتر شدن وضعیت زندگی مردم خواهد شد؟
لینک پخش مستقیم برنامه در ساعت اعلام شده قابل مشاهده خواهد بود. 
https://www.youtube.com/watch?v=sfOkq...
مشخصات شبکه ماهواره ای کانال جدید(نگاه شما): یاه ست، فرکانس: 12594پلاریزاسیون عمودی V سمبل ریت: 27500 ای اف سی: 3/2.
ایمیل: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
پیامگیر تلگرام @sjktamas

 

نسخه کم حجم این برنامه را کاربران در ایران از لینک زیر میتوانند دانلود کنند:
http://tiny.cc/p3npmy
چهارشنبه(4مرداد1396 – 26ژوئیه2017)ساعت 10شب ایران برابربا 7:30عصر اروپای مرکزی بمدت یکساعت.
تماس مستقیم از طریق اینترنت(تلگرام، لاین، وایبر، ایمو): 0046739681438
تماس از اسکایپ با آیدی: javanan.tamas
تلفن مستقیم: 0013237397270
نظر کتبی و صوتی(تلگرام و واتس اپ): @sjktamas - و 0046739681438
محسن حاجی میرزایی، دبیر هیئت دولت روحانی، از تصویب «لایحه اصلاح قانون پولی بانکی» در جلسه عصر یکشنبه هیئت وزیران خبر داد و گفت: بر اساس این لایحه، واحد پول رسمی کشور، تومان و معادل ده ریال تعیین شد. در این میان، تصمیم هیئت دولت به تصویب مجلس و شورای نگهبان نیاز دارد. موضوع تغییر واحد پولی از ریال به تومان برای دومین بار در دولت حسن روحانی مطرح شده است. هیئت دولت ۱۷ آذر سال ۹۵ در بررسی لایحه اصلاح قانون پولی و بانکی کشور که از سوی بانک مرکزی ارائه شده بود، واحد پول کشور را تومان و معادل ۱۰ ریال تصویب کرد. رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس اسلامی، گفته است:«پیشنهاد ما در کمیسیون اقتصادی این است که چهار صفر از پول ملی حذف و پول‌مان سبک‌تر شود، البته در محاسبات اقتصادی در بخش واقعی اقتصاد، چه یک صفر و چه چهار صفر حذف شود، در قدرت خرید مردم تأثیری نمی‌گذارد». به گفته رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، محاسبات و نگهداری حساب‌‌ها از طریق حذف چهار صفر از پول ملی کشور، «ساده‌تر» و «فضای روانی بهتری» ایجاد می‌شود. 
* بنظر شما آیا با تغییر«ریال» به «تومان»، اوضاع اقتصادی مردم بهتر میشود؟ چرا؟
* از دیدگاه شما چرا جمهوری اسلامی چنین طرحی را دنبال و میخواهد اجرایی کند؟
* تاثیرات اجرای چنین طرحی را بر روی زندگی مردم چطور ارزیابی میکنید؟
* ریشه مشکلات اقتصادی موجود در زندگی مردم ایران را چه میدانید و چه راه حلی برای آن پیشنهاد میکنید؟ 
لینک پخش مستقیم برنامه در ساعت اعلام شده قابل مشاهده خواهد بود.
https://www.youtube.com/watch?v=8PfFi... 
مشخصات شبکه ماهواره ای کانال جدید(نگاه شما): یاه ست، فرکانس: 12594پلاریزاسیون عمودی V سمبل ریت: 27500 ای اف سی: 3/2.
ایمیل: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
پیامگیر تلگرام @sjktamas

 

برنامه پخش مستقیم: "اعتراض جمعی در شهرهای ایران علیه امر به معروف و نهی از منکر، علیه گشتهای ارشاد و علیه دخالت در حریم شخصی شهروندان"
را همین الان میتوانید از لینک زیر ببینید:
در این برنامه با ما همراه شوید و نظرات خود را در رابطه با موضوع برنامه از طریق راه های تماس که در زیر آمده اعلام کنید.
نسخه کم حجم این برنامه را کاربران در ایران از لینک زیر میتوانند دانلود کنند:
http://tiny.cc/stdkmy
چهارشنبه(28تیر1396 – 19ژوئیه2017)ساعت 10شب ایران برابربا 7:30عصر اروپای مرکزی بمدت یکساعت.
تماس مستقیم از طریق اینترنت(تلگرام، لاین، وایبر، ایمو): 0046739681438
تماس از اسکایپ با آیدی: javanan.tamas
تلفن مستقیم: 0013237397270
نظر کتبی و صوتی(تلگرام و واتس اپ): @sjktamas - و 0046739681438
روز یکشنبه ۲۵ تیر ماه 1396 هنگامی که یک آخوند به چند زن جوان در مترو بخاطر پوششان و عدم رعایت حجاب تذکر میداد(امر به معروف و نهی از منکر)؛‌ اصغر نحوی پور در اعتراض به این مسئله و در حمایت از زنان جوان با آخوند که قاضی سابق دادگاه خانواده هم بوده درگیر می شود و او را مورد ضرب و شتم قرار میدهد و مجروح میکند. در ادامه، اصغر نحوی پور توسط هدف شلیک پلیس قرار گرفت و کشته شد و چند نفر دیگر نیز در همین رابطه مجروح شدند. اعتراض علیه قتل عمد ماموران حکومت در همان محل صورت گرفت. "امر به معروف و نهی از منکر" اما پیشینه‌ی قدیمی‌تری در ایران دارد و پیش از حملات اخیر به دو آخوند در شهر ری و نیشابور، نیز بارها شاهد اعتراض شهروندان آمران به معروف و ناهیان از منکر و گشتهای ارشاد و... بوده ایم. از جمله در روز ۲۵ تیرماه ۱۳۹۰ یک بسیجی به نام علی خلیلی در پی یک درگیری خیابانی در رابطه با "امر به معروف و نهی از منکر" زخمی شد. برخی مراجع تقلید نیز خواستار تشکیل وزارتخانه "امر به معروف و نهی از منکر" در ایران شده بودند. مجلس اسلامی نیز روز ۱۶ مهرماه ۱۳۹۳ کلیات طرح "حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر" را تصویب کرد. در پی قانونی شدن طرح "حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر"، نهادی به نام "ستاد امر به معروف و نهی از منکر" تشکیل شد. ما در سالهای اخیر اعتراض و مقابله با دخالت حکومت و نهادها و افراد حکومتی در حریم شخصی و حقوق شهروندی را بارها شاهد بوده ایم. 
* مشاهده و تجربه شما از دخالت حکومت، نهادها و افراد حکومتی در حریم شخصی و حقوق شهروندی تحت عنواین مختلف، امر به معروف و نهی از منکر، گشتهای ارشاد و.... چیست؟
* بنظر شما چرا حکومت سیاست گذاری، تعیین بودجه ها کلان و ایجاد نهادهای مختلف را برای تعرض به حریم شخصی و حقوق شهروندی افراد پیش میبرد؟
* از دید شما آیا این رویکرد حکومت در جهت اجرای امر به معروف و نهی از منکر، گشتهای ارشاد و دخالت حکومت، نهادها و افراد حکومتی در حریم شخصی و حقوق شهروندی توانسته مردم را از خواسته هایشان عقب براند؟
* شما فکر میکنید چگونه میتوان اعتراض و مقابله جمعی با طرحهایی مثل امر به معروف و نهی از منکر، گشتهای ارشاد و دخالت حکومت، نهادها و افراد حکومتی در حریم شخصی و حقوق شهروندی را وسیعتر و گسترده تر در سطح شهرها گسترش داد؟ 
* فکر میکنید در مقابل این قتل عمد رخ داده توسط نیروهای حکومتی چه باید کرد؟ 
لینک پخش مستقیم برنامه در ساعت اعلام شده قابل مشاهده خواهد بود. 
https://www.youtube.com/watch?v=ahXCj...
مشخصات شبکه ماهواره ای کانال جدید(نگاه شما): یاه ست، فرکانس: 12594پلاریزاسیون عمودی V سمبل ریت: 27500 ای اف سی: 3/2.
ایمیل: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
پیامگیر تلگرام @sjktamas

 

در این برنامه با ما همراه شوید و نظرات خود را در رابطه با موضوع برنامه از طریق راه های تماس که در زیر آمده اعلام کنید.
نسخه کم حجم این برنامه را کاربران در ایران از لینک زیر میتوانند دانلود کنند:

چهارشنبه(21تیر1396 – 12ژوئیه2017)ساعت 10شب ایران برابربا 7:30عصر اروپای مرکزی بمدت یکساعت.
تماس مستقیم از طریق اینترنت(تلگرام، لاین، وایبر، ایمو): 0046739681438
تماس از اسکایپ با آیدی: javanan.tamas
تماس کتبی و صوتی غیرمستقیم(تلگرام و واتس اپ): @sjktamas - و 0046739681438
تلفن مستقیم: 0013237397270
ایمیل: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
شرکت نفت جمهوری اسلامی و شرکت فرانسوی توتال روز ۱۲ تیر قراردادی ۲۰ ساله را برای توسعه فاز ۱۱ میدان گاز پارس جنوبی امضا کردند که اولین قرارداد با یک شرکت خارجی بر اساس الگوی جدید قراردادهای نفتی وزارت نفت دولت حسن روحانی موسوم به «آی‌پی‌سی» است. چندین مسئول نزدیک به علی خامنه‌ای با انتقاد از اعطای امتیاز چندین ساله به یک شرکت خارجی، آن را «حرکت استعماری غرب» و «خسارت‌بار» توصیف کرده‌اند و عده‌ای از منتقدان قرارداد نیز ایراد گرفته‌اند که چرا دولت روحانی با شرکتی فرانسوی وارد معامله شده است که دولت آن کشور به مخالفین نظام اجازه فعالیت و برگزاری نشست می‌دهد. در جلسه علنی مجلس اسلامی در روز چهارشنبه، ۲۱ تیرماه، بیژن زنگنه، وزیر نفت، توضیحاتی را درباره قرارداد با توتال ارائه کرد و پس از آن طرح سه فوریتی توقف قرارداد با توتال در جلسه روز چهارشنبه 21تیر96 مجلس اسلامی به دلیل از حد نصاب افتادن تعداد نمایندگان امضاکننده از دستور کار مجلس خارج شد و رئیس مجلس اسلامی نیز اعلام کرد که هیئتی مرکب از قوه قضائیه، مجلس و دیگر دستگاه‌ها بر این قرارداد نظارت می‌کند.
* به نظر شما این چنین قراردهایی به نفع مردم و کارگران ایران است؟ چرا؟
* از دیدگاه شما مخالفت جناح اصولگرا نسبت به این چنین قراردادهایی در راستای دلسوزی برای مردم است؟ و اساسا چرا جناح اصولگرا با اخذ چنین قراردادهایی مخالفت میکند؟
* شما فکر میکنید که چرا دولت روحانی چنین قراردهایی را با شرکت های بین المللی امضا میکند؟
* شما فکر میکنید موضع درست که به نفع کارگران و مردم باشد در قبال چنین تصمیماتی چیست؟ 
لینک پخش مستقیم برنامه در ساعت اعلام شده قابل مشاهده خواهد بود.
مشخصات شبکه ماهواره ای کانال جدید(نگاه شما): یاه ست، فرکانس: 12594پلاریزاسیون عمودی V سمبل ریت: 27500 ای اف سی: 3/2.

 

نسخه کم حجم این برنامه را کاربران در ایران از لینک زیر میتوانند دانلود کنند:

چهارشنبه(14تیر1396 – 5ژوئیه2017)ساعت 10شب ایران برابربا 7:30عصر اروپای مرکزی بمدت یکساعت.
تماس مستقیم از طریق اینترنت(تلگرام، لاین، وایبر، ایمو): 0046739681438
تماس از اسکایپ با آیدی: javanan.tamas
تماس کتبی و صوتی غیرمستقیم(تلگرام و واتس اپ): @sjktamas - و 0046739681438
تلفن مستقیم: 0013237397270
ایمیل: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
احمد صحت‌قول، مدیرکل فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی، با اعلام اینکه «۱۰ استان ایران خط قرمز حجاب را رد کرده‌اند» آن را «زنگ خطری» برای جامعه طلاب و روحانیت در جمهوری اسلامی دانست. احمد صحت‌قول که در یک همایش در اردبیل سخن می‌گفت، افزود: «اگر جداول کارشناسی‌شده وضعیت حجاب در شهرها و استان‌های کشور را مورد ارزیابی قرار دهیم خواهیم دید که ۱۰ استان کشور خط قرمز این واجب شرعی را رد کرده‌اند.» وی اما آنچه «دشمن» نامید را متهم کرد که برای محو حجاب «سرمایه‌گذاری‌های کلانی انجام داده» و ابراز نگرانی کرد که «دشمن» در حال‌حاضر در زمینه بدحجابی به «بزرگ‌ترین خاکریزی که در چند سال اخیر جرأت دست‌درازی به آن را نداشته به راحتی … دست یافته است.»
* نظر شما در رابطه با این صحبت مقامات حکومتی چیست؟
* از دیدگاه شما جنبش زنان در رابطه با اعتراض به اجباری بودن حجاب در ایران چه پیشروی هایی در دوره اخیر داشته است؟
* شما چه پیشنهادات و راهکارهایی برای گسترش بیشتر بیحجابی ارائه میدهید؟
* در خارج کشور چگونه میتوان از مبارزه زنان در ایران برای عقب راندن حجاب پشتیبانی کرد؟ 
* فکر میکنید چه راهکارها و مکانیزمهایی برای عقب راندن ارگانها و تلاشهای حکومت برای کنترل پوشش زنان موثر است؟ 
لینک پخش مستقیم برنامه در ساعت اعلام شده قابل مشاهده خواهد بود.
برنامه ای از سازمان #جوانان #کمونیست 
مشخصات شبکه ماهواره ای کانال جدید(نگاه شما): یاه ست، فرکانس: 12594پلاریزاسیون عمودی V سمبل ریت: 27500 ای اف سی: 3/2

  

در این برنامه با ما همراه شوید و نظرات خود را در رابطه با موضوع برنامه از طریق راه های تماس که در زیر آمده اعلام کنید. نسخه کم حجم این برنامه را کاربران در ایران از لینک زیر میتوانند دانلود کنند: چهارشنبه(7تیر1396 – 28ژوئن2017)ساعت 10شب ایران برابربا 7:30عصر اروپای مرکزی بمدت یکساعت. تلفن مستقیم: 0013237397270 تماس مستقیم از طریق اینترنت(تلگرام، لاین، وایبر، ایمو): 0046739681438 تماس از اسکایپ با آیدی: javanan.tamas تماس کتبی و صوتی غیرمستقیم(تلگرام و واتس اپ): @sjktamas - و 0046739681438 وب سایت گالوپ، در گزارش سالانه 2017 این موسسه از احساسات جهانی، مردم ایران به عنوان عصبانی ترین مردم جهان معرفی شده اند. این گزارش با مطالعه از وضعیت 142 کشور جهان تنظیم شده است. در این گزارش مردم ایران با 50 درصد جمعیت عصبانی و عراق با 49 درصد و سودان جنوبی با 47 درصد عصبانی ترین کشورهای دنیا معرفی شده اند. در این گزارش یونان نیز با 67 درصد پراسترس ترین کشور دنیا معرفی شده است. ایران سال گذشته مقام دوم را بعد از عراق داشت که امسال به عصبانی ترین مردم دنیا تبدیل شده اند. * شما نتایج ارائه شده در این گزارش را چطور ارزیابی میکنید؟ * از دیدگاه شما زمینه ها و بستر عصبانی ترین مردم دنیا بودن را چه عواملی میدانید؟ * بنظرتان چه رویدادهایی باعث شده که مردم ایران از مقام دومی در عصبانیت در یکسال گذشته به مقام اول برسند؟ * بنظر شما دولت و حکومت چه نقشی در بوجود آمدن این نتایج دارند؟ * فکر میکنید راهکارها و مکانیزمهای موثر برای کاهش این عصبانیت چه عواملی هستند؟ لینک پخش مستقیم برنامه در ساعت اعلام شده قابل مشاهده خواهد بود. برنامه ای از سازمان ‫#جوانان#کمونیست ‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬ مشخصات شبکه ماهواره ای کانال جدید(نگاه شما): یاه ست، فرکانس: 12594پلاریزاسیون عمودی V سمبل ریت: 27500 ای اف سی: 3/2. اینستاگرام: javanan.komonist توئیتر: Javanan Komonist صفحه فیسبوک سازمان جوانان کمونیست: www.facebook.com/cyo.sjk ایمیل: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. با کانال تلگرامی سازمان جوانان کمونیست همراه شوید و دوستانتان رو هم دعوت کنید! https://telegram.me/joinchat/BOIwHju5...
Page 1 of 13

connect1